Inside of the Magic


Join the forum, it's quick and easy

Inside of the Magic
Inside of the Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budintysis

2 posters

Go down

Budintysis Empty Budintysis

Rašyti by Ellizabeth Arck Sk. 02 08, 2009 4:23 pm

JEI ABEJOJATE, KUR KREIPTIS, NEGALITE NORMALIAI KALBĖTI AR NEPRISIMENATE, KO ČIA ATĖJOTE, BUDINČIOJI RAGANA JUMS MIELAI PADĖS.
Ellizabeth Arck
Ellizabeth Arck
Klastunyno šeštakursis
Klastunyno šeštakursis

Pranešimų skaičius : 1156
Age : 29
Join date : 2008-06-15
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Budintysis Empty Re: Budintysis

Rašyti by Danilas Pen. 08 28, 2009 4:46 pm

Danilas atsirado oru kaip tik šioje vietoje,užsimetes ant veido gobtuva jis ėjo prie budinčio,budintysis paklausė:
-Laba diena kas nutiko?
Danilas ilgai nelaukes nutaikė lazdele į budintį:
-Tau atsitiko,ne man.-piktai nusijuokė.-Avada Kedavra!-nudėjas budintį Danilas apsidairė,aplinkui nieko nebuvo,-Na ir keisti tie burtininkai,ligoninė yra o gydosi namie,-Danilas gūžtelėjo pečiais.-Relashio,-tares jis pradėjo laidyti iš savo lazdelės žiežirbas,jos padegė užuolaidas,sofas,dar kelios žiežirbos nuskrido į visus aukštus.Danilas atsisėdo kampe ir laukė.Ir štai.Po 15min. atbėgo MM darbuotojai rėkdami . Jie pradėjo gesinti ugnį.Pasitaikius progai danilas sušnibždėjo.-Imperio.-tada vienas auroras tapo jo auka.Jis tyliai priėjo prie to kampo kur stovėjo Danilas.Danilas tarė.-Eik ir užkalbink jiems dantį,kad aš galėčiau pabėgti,kai aš pabėgsiu tu būk normalus kaip visada,bet užvaldytas.-tarė Danilas,užvaldytasis ėmė kabintis prie visų kitų burtininkų.-Tai tas Kerėpla viršininkas aurorų,Lukas Žvairys.-lengvai atsiduso Danilas ir dingo oru.
Danilas
Danilas
Raganius
Raganius

Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-08-14

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume