Inside of the Magic


Join the forum, it's quick and easy

Inside of the Magic
Inside of the Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soly

Go down

Soly Empty Soly

Rašyti by Soly Nei Hadey Pir. 08 31, 2009 12:03 am

Personažo nuotrauka: Soly Umbrel10
Svarbiausi duomenys
Vardas ir pavardė: Soly Nei Hadey
Lytis: moteriska
Amžius: 11 metu
Akių spalva: Ruda
Plaukų spalva: Juoda
Ugis: 1 metras 60 cm
Svoris: 38 kg
Trumpai apie personažą
Kraujas: Grinakrauje
Isskirtiniai bruožai: Keistos formos apgamas antkairiojo peties.
Tautybë: Amerikiete
Trumpai apie šeimą: Niekada jos nepazinojau. Nuo pat gimimo pamenu save kaip naslaite. Turejau tik dvyne seseri Liza Pei Hadey. Bet ji mire.
Koledžas: Grifu Guzta
Užsiėmimas: Mokausi
Tavo gyvenimo istorija: Gimiau budama naslaite. Neturejau net gimines jokios. Ligi ketveriu metu gyvenau vaiku namuose. Kai suejo ketveri mane pasieme viena burtininku seima. Jie man papasakojo apie Hogvartsa ir apie burtininkus. Kai man ir sesei suejo penkeri, Liza mire. Nebeturejau daugiau nieko kas priklause mano seimai arba giminei. Seseriu metu buvau pagropta Mirties Valgytoju. Turejau metus gyventi kazkokios slykscioj landoj. Septineriu metu gavau proga pabegti. Bet kai begau i mane paleido crucio kerus. Kritau ir pradejau klykti is skausmo. Kas nutiko veliau - nezinau. Praradau samone. Atgavau ja po dvieju dienu. Atsimerkiau ir pamaciau, jog esu miske. Atpazina ta miska, jis buvo netoli mano namu, tad pradejau begti namo. Gryzau sveika, tik po crucio keru gerokai skaudejo kuna. Astuoneriu metu mano iteviai buvo neteisingai apkaltinti vienu nusikaltimu ir juos pasodino i Azkabana. Jie metus ten sedejo, o as bandziau isiversti pati viena namuose. Laime, kai praejo metai Magijos Ministerija rado tikraji nusikalteli ir paleido mano itevius. Devineriu metu buvau vel sugauta Mirties Valgytoju. Jie tarytum persiokioja mane. As nesuprantu kodel. Jie laike mane nelaisvej pusmeti. Veliau mane isgelbejo keli Aurorai. Daugiau nuotikiu nepatyriau.
Tai ką turime ir ką nusipirkome
Burtu lazdele: Dar neturiu. (einu, nusipirksiu)
Šluotos modelis: As pirmakurse, tad neturiu.
Gyvūnai: Neturiu (nusipirksiu!)
keli faktai
Ar esi animagas?: Ne. As matemorfmage.
Gynejo pavidalas: Baltas erelis.
Ar gali matyti Testralius? Taip.
Ar islaikes(-iusi) Keliavimo oru egzamina? Dar ne.
Megstamiausia pamoka: Visos nemegstamiausios xDD
Isimintiniausias nutikimas: Lizos mirtis.
Baimes: Mirties Valgytojai, Crucio kerai.
Sugebejimai: Moku keisti savo isvaizda, skaityti kitu mintis.
Silpnosios vietos: Tokiu neturiu xP
Megstamiausi laisvalaikio praleidimo budai: Dvikovos, knygu skaitimas, sechtavimasis, laiko praleidimas su draugais.
Nemegstamiausi: Guleti ant adatu ir vaikscioti ant stiklo xDD


Soly 118225
Soly Nei Hadey
Soly Nei Hadey
Grifų gūžtos pirmakursis
Grifų gūžtos pirmakursis

Pranešimų skaičius : 63
Age : 27
Join date : 2009-08-23

http://hogwartsas.forum777.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume