Inside of the Magic

Peronas

Go down

Peronas

Rašyti by Ellizabeth Arck on Sk. 02 08, 2009 6:24 pmHogvartso ekspresas, vienintelis traukinys, kuris nuveža moksleivius į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą, išvyksta 11h ryto Rugsėjo 1 dieną., dieną prieš prasidedant mokslams. Moksleiviai peroną suranda devynių su trim ketvirčiais platformoje, Kings Kroso stotyje.

Žinoma, ši platforma nematoma žiobarams, kaip ir kitos vietos, kur susirenka daug burtininkų, ji yra paslėpta. Kad patektum į šią platformą, reikia eiti tiesiai tarp 9 platformos ir 10 platformos (jeigu nerviniesi, geriau bėgti). Perbėgus daugiau nebesi matomas žiobarams, o prieš akis iškyla lentelė su užrašu „Devyni su trim ketvirčiais peronas“.

Apatinė lentelė skelbia „Hogvartso Ekspresas, išvyksta 11 valandą“. Traukinys laukia prie platformos – raudonas garo variklis su daugybe vagonų už jo, pakankamai ilgas, kad tilptų visi Hogvartso studentai. Tomis dienomis, kai traukinys vyksta į Hogvartsą, prieš išvykdamas išleidžia garsų suodiną garą ir pilnas mokinių, jų daiktų ir gyvūnėlių vyksta į kelionę, tėvai gali stotyje atsisveikinti su vaikais.

Mokslo metų pabaigoje Hogvartso Ekspresas parveža moksleivius į Devynių su trim ketvirčiais platformą. Čia moksleiviai daro tą patį, tik atvirkščia: vietoj atsisveikinimo, pasitinka tėvus ir pasisveikina, išlipa iš traukinio ir palieka platformą, grįžta į žiobarišką Kings Kroso dalį ir atsisveikina su mokslo draugais vasaros atostogoms.

_________________

Klastunyno prefektė
Ellizabeth Arck
Ellizabeth Arck
Klastunyno šeštakursis
Klastunyno šeštakursis

Pranešimų skaičius : 1156
Age : 24
Join date : 2008-06-15
Miestas : Kaunas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume